Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Діти 23 школи перейшли на дистанційну форму навчання | Що буде далі?

23 школи перейшли на дистанційну форму навчання | Що буде далі?

Станом на цю хвилину, дистанційна форма навчання частково діє у 23-х школах через коронавірус.

Про це БАТЯR дізнався з ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Як зазначила жінка, що мова не йде про повне припинення навчального процесу в даних школах, а лише про переведення 1-2 класів в одному навчальному закладі, проте винятком є ліцей «Сихівський», в якому на дистанційному навчанні перебувають 5-11 класи. Дана форма навчання здебільшого через те, що багато вчителі перебувають на лікарняному.

Якщо говорити про садочки, то там ситуація краща, адже станом на сьогодні жоден не призупинив роботу. Були поодинокі випадки, коли на початку навчання зупинялася їхня робота на два тижні, але зараз всі працюють у нормальному режимі. Зазначається, що явка дітей суттєво збільшилася, відносно серпня цього року.

Зоряна Довганик додала, що кожен навчальний заклад сам вирішує в якій формі краще проводити навчальний процес, а значить всі ці різні форми навчання будуть тільки сприяти покращенню епідемситуації, та не дадуть всім дітям заразитись одночасно.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: На Львівщині розшукують зниклу школярку | Поліція просить допомогти

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments