Субота, 23 Січня, 2021
додому Розваги 15-хвилинні домашні вправи для живота й ніг | Батяр

15-хвилинні домашні вправи для живота й ніг | Батяр

Багато жінок мріють схуднути й прийти в бажану форму, особливо після свят. Але коли справа доходить до реальності, більшість з нас знаходять десятки виправдань, щоб нічого не робити й не докладати особливих зусиль.

Звичайно, зрозуміло, якщо ви мама, домогосподарка і працьовита ділова жінка, тоді відвідування тренажерного залу буде для вас пріоритетом номер 1002, і ніхто не має права дорікнути вас в цьому.

Відвідування тренажерного залу дійсно вимагає досить багато часу і коштів. Але безвихідних ситуацій не існує. Насправді вам навіть не потрібно шукати кращий для себе варіант: ми вже його знайшли!

Повернутися в хорошу форму можна і вдома. Навіть в рідних стінах є можливість домогтися результату, який вам пообіцяє фітнес-тренер.

Цей план тренування розрахований всього на 15 хвилин в день, причому вам не знадобиться ніяке додаткове обладнання. Хіба це не чудово?

Але навіть робота над своїм тілом вдома вимагає хорошої віддачі. Чим більше зусиль ви докладете – тим кращий ефект отримаєте. І наостанок нагадаємо вам про одну важливу річ: займаючись спортом, не можна забувати й про правильне харчування!

А тепер перейдемо до вправ!

Скручування

skruchuvannya

Підйом прямих ніг вгору

Pidyom pryamykh nih vhoru

Бічні скручування

Bichni skruchuvannya

Присідання

Prysidannya

Планка

planka

Випади

vypady

І не забудьте включити улюблену музику, щоб легше давалися вправи!

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 16 доказів того, що на барахолці за смішні гроші можна купити справжні скарби

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

З понеділка рекомендують почати очне навчання на Львівщині | Батяр

Директор департаменту освіти Львівщини рекомендує розпочати очне навчання з 25 січня. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення на брифінгу Олега Паски. Він повідомив, що відповідні листи...

Якими стануть 18 кіногероїв, якщо перетворити їх в диснеївських персонажів

Сучасні технології дозволяють за долі секунди перетворити людину в симпатичного мультяшного персонажа. За допомогою різних цікавих сервісів анімаційне обличчя можна приміряти на себе, друзів...

ДТП на Яворівському полігоні | Що з військовими?

На Яворівському полігоні сталась дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждало 13 військовослужбовців, госпіталізовано 2 жінки й 6 чоловіків. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення Військово-медичного центру...

Миттєвий тест | Яка Ви людина в очах навколишніх

З віком думку навколишніх починає нас хвилювати не так сильно, але створити про себе позитивний образ ми все одно намагаємося. Саме тому цікавість, що...

Recent Comments