Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги 15-хвилинні домашні вправи для живота й ніг | Батяр

15-хвилинні домашні вправи для живота й ніг | Батяр

Багато жінок мріють схуднути й прийти в бажану форму, особливо після свят. Але коли справа доходить до реальності, більшість з нас знаходять десятки виправдань, щоб нічого не робити й не докладати особливих зусиль.

Звичайно, зрозуміло, якщо ви мама, домогосподарка і працьовита ділова жінка, тоді відвідування тренажерного залу буде для вас пріоритетом номер 1002, і ніхто не має права дорікнути вас в цьому.

Відвідування тренажерного залу дійсно вимагає досить багато часу і коштів. Але безвихідних ситуацій не існує. Насправді вам навіть не потрібно шукати кращий для себе варіант: ми вже його знайшли!

Повернутися в хорошу форму можна і вдома. Навіть в рідних стінах є можливість домогтися результату, який вам пообіцяє фітнес-тренер.

Цей план тренування розрахований всього на 15 хвилин в день, причому вам не знадобиться ніяке додаткове обладнання. Хіба це не чудово?

Але навіть робота над своїм тілом вдома вимагає хорошої віддачі. Чим більше зусиль ви докладете – тим кращий ефект отримаєте. І наостанок нагадаємо вам про одну важливу річ: займаючись спортом, не можна забувати й про правильне харчування!

А тепер перейдемо до вправ!

Скручування

skruchuvannya

Підйом прямих ніг вгору

Pidyom pryamykh nih vhoru

Бічні скручування

Bichni skruchuvannya

Присідання

Prysidannya

Планка

planka

Випади

vypady

І не забудьте включити улюблену музику, щоб легше давалися вправи!

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 16 доказів того, що на барахолці за смішні гроші можна купити справжні скарби

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments