Четвер, 23 Вересня, 2021
додому Кіно 13 Найбожевільніших Моментів у Грі Престолів

13 Найбожевільніших Моментів у Грі Престолів

Спробуй пояснити ці моменти своїм друзям, які не дивились Гру Престолів

child and claw

Ти знаходишся у пабі, кожен скаржиться, що його футбольна команда найгірша, інші намагаються змалювати Дональда Дака з найгіршої сторони, а решта тихо намагається оцінити скільки їм пити та чи стіни дійсно крутяться навколо них.

Ось і ти. Крім тебе більше ніхто не бачив Гру престолів (якщо це так, будь ласка, негайно знайди собі нову компанію, Валар Моргуліс) і ти обмірковуєш всі серії. Ти не можеш тримати це в собі, але ти також не можеш розказати деталі про драконів, крижаних демонів та тіней при народженні.

Ти згадуєш момент, який ти не можеш пояснити своїм друзям; рядок з найбільш обурливих, божевільних сцен, які неможливо пояснити з самого початку фільму. Забудь про значення сюжету, просто захоплюйся шаленістю кожного моменту.

13. Їжа з серця коня

Horse Heart Meal

Кожен в якийсь момент свого життя буде проходити через процес ознайомлення. Деякі методи будуть більш дикі, ніж інші, але всі вони виглядають як дитячі забавки в порівнянні з жахливим ритуалом оголошення вагітності Дейенеріс.

Їй потрібно було з’їсти ціле серце коня та випити кров. Це просто суворі, похмурі сцени як вона бореться з цим і цей факт, що Емілії Кларк насправді довелось пройти через небезпечні випробовування робить сюжет більш реалістичним.

12. Щурячі Тортури

Rat Torture

Це маленька, незначна деталь у великій схемі, але як мучать жертв, щоб отримати інформацію? За допомогою щура, відра та вогню, звичайно.

Гра Престолів є повна елементів фантазії, проте тут є елементи середньовічної війни, у тому числі техніки тортур. Для цієї тортури потрібно прив’язати металеве відро до грудної клітки жертви та помістити щура всередину відра. Кат просто повинен нагрівати відро, а щур змушений прогризати свій шлях через грудну клітку жертви, тоді як людина ще жива. Це все у Грі Престолів.

11. Люди без обличчя

the faceless men

Тут є група вбивць, які живуть у великому храмі на воді. У них є кімната, де повно облич мертвих людей, які вони можуть одягнути, щоб вбити більше людей і також вкрасти їхні обличчя. Так, люди потихеньку починають відходити від вас в цей момент.

Ідея, що деякі люди в Вестеросі потенційно просто вбивці з мертвими лицями, є досить жахаючою. Багато шанувальників присвятили велику кількість теорій чому деякі персонажі можуть бути Людьми без лиця. І пізніше там Арья з ними. Вона одягнула мертве лице, щоб усунути Меррін Трант у дійсно жорстокий спосіб…і ще…і ще…і ще, поки нарешті Арья дивиться на себе. Ні, жодного уявлення.

10. Золота Корона

the golden crown

Момент з Золотою короною Візериса був божевільний з самого початку. Ми не були готові до ідеї, що головні герої будуть знищені. Це була одна з найперших смертей у сезоні і, напевне, найбільш неймовірна.

Хал Дрого розтоплює золотий медальйон за секунду і обливає лице Візериса, який кричить від болі, в той час коли Даенерис дивиться на це. Розплавлений метал швидко твердіє і він падає на землю з важким ударом. Це був жахливий момент, коли це сталося, і це, мабуть, найбільш жахливий метод смерті у фільмі, майже…

9. Вибух Черепа

Skull Explosion

При оцінці улюблених фільмів, у деяких фільмах головні герої помруть дійсно героїчною смертю, проте Гра Престолів не просто якийсь старий серіал. Це холоднокровна, нещадна серія, від якої серце вискакує з грудної клітки.

Принц Оберин був зіркою Дорна. Він прибув з вогняним темпераментом. Та це призвело до його несподіваної смерті. Ви і самі все можете побачити, як його череп розривається навпіл.

8. Воскресіння Мертвих

 Raising The Dead

Це багато чого говорить про Гру Престолів, що воскресіння з мертвих 90,000 людей не є більше божевільним, ніж 8 інших моментів у серіалі. Концепція воскресіння мертвих не нова для телебачення, але тим не менш, приголомшлива.
Вся сцена, коли Джон Снов піднімає всю армію з мертвих абсолютно божевільна. Преконайтесь самі.

7. Скрізь інцест

Incest EVERYWHERE

Ооо, давайте дивитися це нове шоу. Це схоже на “Володар кілець”. Ось як це все почалося, вірно? Джеймі та Серсея є двома головними героями. Ви знали хто вони, ви розібрались з їхніми іменами, і тепер ви пам’ятаєте цей жах, який ви відчували в кінці першого сезону першої серії, коли їх кровозмісні відносини були розкриті. Тоді пізніше в серії Джеймі гвалтує свою сестру, і Теон все ближче до дівчини, перш ніж дізналися, що вона насправді була його сестрою. Що це за шоу?!

6. Спроба вбити дитину

Attempting To Kill A Child

Кровозмісні відносини це одна річ, але через секунду ви дізнаєтесь, що вони не опиняться в топовій позиції. Отже, маленького Брана Старка хотіли викинути через вікно у вежі, щоб приховати правду, яка була виявлена.

На щастя, він не помер, але він залишився калікою. Це була дитина. Не дорослий чоловік, а маленька, невинна ДИТИНА.

5. Вбивство немовлят

The Baby Cull

Це приголомшлива сцена. На це важко дивитись у 2-му сезоні.

Здається, ніби лицар у сяючих обладунках примчав, щоб врятувати когось, але ні. Янош нахиляється над немовлям і просто розбиває дитину прямо об камеру. Це страшний та жахливий момент в який важко повірити.

4. Травма Теона

 Theon's 'Trauma'

Наступний момент повинен бути “легшим” за попередні божевільні моменти. Спробуйте пояснити скрутне становище Теона вашим друзям і ви побачте солідарність зі всієї чоловічої аудиторії навколо вас.

Теон був катований садистом Рамсі Болтоном цілою низкою фізичних та психологічних методів. І немає більш брутального методу, як відрізати йому… еее… важливу частину його тіла.

3. Спалювання дитини

Burning A Child To Death

Ширін Баратеон була рідкісним проблиском невинності в світі повному смерті і тотального знищення. Вона подолала величезні труднощі і те, що її власний батько хотів ув’язнити її та стала сміливою дівчиною.

Вона була принцесою та могла стати чарівною жінкою. Проте, вона була спалена своїм батьком. Це божевільна сцена, яку неймовірно важко пояснити оточуючим. Вони спалили дитину, живою.

2. Немовля з крижаними очима демона

Ice Demon Baby

Немовля з крижаними очима демона. Чому? Тому, що кожне шоу потребує немовлят з крижаними очима демона. Ми знали, що Крастер віддавав своїх синів в жертву, але дивитись на те, що насправді сталось з немовлятами було жахливим.

Ми надіялись, що сцена не відбудеться, але пізніше стало відомо, що ми помилялись.

1. Тінь немовляти – вбивця

Shadow Baby Assassin

Ніч добігає кінця. Ваші друзі починають випадковим чином зникнати, один з них спить у кутку. Я б сказав, що це напевно не найкращий час для тіней малюків.

Дейвос бере Мелісандру на важливу місію. І коли вона скидає свій плащ, ви бачите, що вона вагітна. Це був перший знак, що щось дуже дуже дивне має статись. Мелісандра народжує тінь. Тінь у формі людини…

Джерело

Most Popular

Recent Comments