Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Кіно 12 чудових фільмів, які ще довго будуть крутитися у вас в голові

12 чудових фільмів, які ще довго будуть крутитися у вас в голові

Існують настільки глибокі фільми, що після знайомства з ними ми ще довго прокручуємо в голові весь сюжет від початку до кінця, переосмислюємо окремі моменти, над якими були пророблена кропітка робота і які змусили наші душі вивернутися навиворіт. Після таких картин ми починаємо по-новому дивитися на звичний світ і, можливо, навіть знаходимо мотивацію на те, щоб все змінити.

БАТЯR ніяк не може отямитися після перегляду таких душевних кінокартин і ділиться ними з вами, щоб ви не тільки відчули всю їхню емоційну глибину, але і, може бути, знайшли те, над чим можна було б годинами міркувати за чашкою чаю

Розум у вогні (2016)

Rozum u vohni

Історія заснована на долі американської журналістки й письменниці Сюзанни Кехалан, яка несподівано потрапила в психіатричну лікарню з нападами епілепсії та нервовим розладом. Вона не могла й уявити, як опинилася в цьому місці, адже до цього в її житті нічого не віщувало біди: у неї була успішна кар’єра, люблячий наречений і грандіозні плани на майбутнє. Тепер же вона заточена в клініці, а лікарі не спромоглися поставити їй правильний діагноз.

 • Країна США, Канада, Ірландія
 • Жанр драма, біографія

Кафе «Блакитна сойка» (2016)

Kafe «Blakytna soyka»

Через 20 років Джим повертається в рідне містечко, щоб залагодити справи з продажем рідного дому, і несподівано зустрічає її, своє перше шкільне кохання Аманду, яка приїхала до своєї вагітної сестри. Вони випадково стикаються в продуктовому магазині та, оповиті найсильнішої ностальгією за минулими часами, вирішують випити по чашці кави, щоб згадати свою юність.

 • Країна: США
 • Жанр драма, мелодрама

Не хвилюйся, він далеко не піде (2018)

Ne khvylyuysya, vin daleko ne pide

Любитель швидкої їзди Джон бере з собою в машину випадкового знайомого з вечірки й потрапляє в аварію, дивом залишившись живим. Він втрачає можливість рухатися самостійно і розуміє, що тепер йому потрібно заново вчитися пристосовуватися до навколишнього світу. З цього і починається повний труднощів, розчарування і можливостей, що відкриваються шлях талановитого американського художникакарикатуриста.

 • Країна Франція, США
 • Жанр драма, комедія, біографія

Незамінний ти (2018)

Nezaminnyy ty

Вони були нерозлучні з 8-и років, але одного разу зрозуміли, що їм доведеться незабаром розлучитися. В Еббі діагностували рак, і тепер вона змушена навчити свого кращого друга і нареченого Сема жити без неї, поки той намагається допомогти своїй коханій прийняти власну долю.

 • Країна: США
 • Жанр драма

Звук тиші (2019)

Zvuk tishiny

Пітер представник рідкісної професії: він займається так званої налаштуванням будинків, тобто налагоджує звук в оселях таким чином, щоб той перестав доставляти дискомфорт людям і врятував їх від головних болів. До Пітеру звертається переїхала недавно в НьюЙорк Еллен, яка страждає синдромом хронічної втоми і сподівається знайти умиротворення в зміні звучання свого будинку. Але, здається, проблеми лежать набагато глибше, ніж в неправильній тональності приміщення.

 • Країна: США
 • Жанр драма

Гніздо (2020)

Hnizdo

У гонитві за власним успіхом і в спробах виявити золоту жилу, успішний бізнесмен Рорі вмовляє свою дружину і двох дітей кинути все, щоб повернутися на батьківщину, в Лондон, де він хоче підкорити нові вершини й впевнений, що знайде там все необхідне. Але все виявляється не так просто, адже гонитва за великим може привести до втрати того, що вже є.

 • Країна Великобританія, Канада
 • Жанр драма

Чоловік і жінка: Кращі роки (2019)

Cholovik i zhinka Krashchi roky

Їх історія була показана вперше ще в 1966 році, потім повторилася через 20 років, і тепер ми можемо побачити чергове продовження відносин між цим чоловіком і цією жінкою. Нова зустріч через багато років відкриє ті бентежні почуття, які таїлися у кожного з них в душі, і допоможе позбутися від всепоглинальної самотності.

 • Країна Франція
 • Жанр драма

Звук металу (2019)

Zvuk metalu

Рубен талановитий барабанщик групи Blackgammon, яку він створив разом з подругою, на ім’я Лу. Він отримує задоволення від своєї гри й такого рідного для нього звучання барабанної установки. Але на одному виступі він раптом виявляє, що замість чіткого удару своїх паличок чує лише віддалений гул. Його стрімка втрата слуху призводить до того, що він починає переосмислювати власне життя і вчиться бути глухим.

 • Країна США, Бельгія
 • Жанр драма, музика

Фрагменти жінки (2020)

Frahmenty zhinky

Після того як домашні пологи Марти закінчуються жахливою трагедією, починається тривалий період жалоби й руйнування всього того, що оточувало дівчину. Вона шукає шляхи власного заспокоєння і бажає покарати акушерку, яку вважає винною в те, що трапилося.

 • Країна Канада, Угорщина, США
 • Жанр драма

Усе життя попереду (2020)

Use zhyttya poperedu

Опікун 12річного вуличного злодія Момо доктор Коен вирішує, що хлопцеві не вистачає жіночої участі у вихованні, і відправляє його на нагляд до мадам Розі, яка виростила не одне покоління дітей. Однак при зустрічі з’ясовується, що Момо днями обікрав жінку, і тепер їм доведеться не тільки розібратися з обставинами, а й навчитися розуміти один одного.

 • Країна Італія
 • Жанр драма

Людський голос (2020)

Lyudskyy holos

Жінка невтішно стежить за часом, чекаючи повернення колишнього коханого, який залишив свої валізи, а компанію їй складає пес, ще не розуміє, що господар кинув і його теж. Ці 2 живі істоти, заточені в одному просторі, продовжують тішити себе надіями, які незворотно тануть з кожною хвилиною.

 • Країна Іспанія
 • Жанр драма, короткометражка

Всі радісні місця (2020)

Vsi radisni mistsya

Намагаючись залікувати емоційні й фізичні шрами, нанесені минулим, Вайолет і Теодор зустрічають один одного в переломний момент і разом намагаються знайти навіть в самих звичайних місцях і зовсім крихітних моментах щось значуще.

 • Країна: США
 • Жанр драма, мелодрама

А які кінокартини чіпали до глибини душі Вас?

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 35 мудрих єврейських прислів’їв

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments