Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Відео 10 українських фільмів останніх років, які вам точно сподобаються

10 українських фільмів останніх років, які вам точно сподобаються

Останніми роками українське стало модним та цікавим. Наші митці вражають виставками, театри постановками, а кінематограф неймовірними сюжетами та історіями, котрі беруть “за живе”. Найкраща підбірка від Батяр.

Зазвичай вбиваючи в пошук “кіно онлайн безкоштовно”, ми очікуємо знайти голлівудський продукт, але ця підбірка переконає вас, що альтернатива є. Вона нічим не гірша. Ці українські фільми онлайн для Вас, насолоджуйтесь переглядом.

1. Черкаси. Режисер Тимур Ященко.

У фільмі розповідається історія однойменного військового катера, який не здався агресору під час окупації Криму у 2014 році. Головні герої – образи справжніх людей, відвага і міць яких захоплює та сповнює гордістю за наших захисників. Саме цей фільм став ТОП серед фільмів українською 2020.

2. Наші Котики. Режисер Володимир Тихий.

“Неполіткоректний екшн”, саме так найменували цю стрічку. У фільмі з їдким гумором і нейовірним сарказмом розповідається історія добровольців, які вирушили на захист України, не уявляючи, що їх там чекає. Дивитись фільм, плакати та сміятись. Ось, що вас чекає.

3. Припутні. Режисер Аркадій Непиталюк.

Сучасне українське кіно, яке точно прийдеться кожному до смаку. Життя як воно є, без прикрас та зі справжнім українським колоритом. Сміливі порівняння, неоднозначні висловлювання і неймовірний гумор. Фільми онлайн українською мовою ще ніколи так не захоплювали.

4. Атлантида. Режисер Валентин Васянович.

Справжня відрада для душі та втілення найбажанішої мрії кожного патріота України. У фільмі зображується Україна уже після завершення війни на Сході. Що цікаво, перемогла у цій війні Україна.

5. Довбуш. Режисер Олесь Санін.

Етнічність, мальовничість краю та епічна історія боротьби захоплює глядача від першої й до останньої хвилини. Коли вже говорити про дійсно круті фільми українською, то цей безперечно такий.

6. Мої думки тихі. Режисер Антоніо Лукіч.

Комедія про талановитого звукорежисера, який охоче прагне змінити своє життя раз і назавжди. Все, що йому потрібно, це записати голоси закарпатських тварин. Виконавши це завдання, хлопець зможе поїхати в Канаду і отримати життя своєї мрії.

7. Будинок “Слово”. Режисер Тарас Томенко.

Розповідь про той самий будинок, де у 30-х роках зібрали, а потім знищили весь цвіт української інтелігенції. Підмогильний, Куліш, Курбас і ще сотні письменників представників Розстріляного Відродження та їхні історії у кіно онлайн безкоштовно на всій території України.

8. Із зав’язаними очима. Режисер Тарас Дронь.

Драматичний сюжет фільму будується в часи закінчення війни на Донбасі. У час, коли потрібно радіти перемозі, режисер привертає увагу глядача до дівчини, чий хлопець не повернувся з війни. Минуле, майбутнє та сучасність переплітаються в одне ціле у цій стрічці, яку точно варто переглянути.

9. Віддана. Режисер Христина Сиволап.

Історія починається в 19 столітті у місті Станіславові (Івано-Франківськ). Доктор Анґер під час пожежі втрачає дружину та вирішує самостійно виховувати рідну доньку та доньку хатньої робітниці. Дівчата виросли, але так і не усвідомили хто вони одна одній. Про це і фільм.

10. Толока. Режисер Михайло Іллєнко.

Українському народу довелось пережити чимало бід та катастроф. Ця історія про важку жіночу долю, про дівчину, яка пообіцяла свою прихильність тому, хто допоможе визволити її брата з турецького полону. Проте це не її брат, а коханий хлопець.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: ТОП -100 українських пісень 2020 року

 

 

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments