П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Львів 10 СОБАК З ЛКП «ЛЕВ» ШУКАЮТЬ ГОСПОДАРІВ | ФОТО

10 СОБАК З ЛКП «ЛЕВ» ШУКАЮТЬ ГОСПОДАРІВ | ФОТО

Познайомитись із песиками можна у Львові на Промисловій, 56.

СОБАКИ

ФОТО ЛМР

Ще 10 вихованців ЛКП «Лев» шукають люблячих господарів і теплий дім. Собаки різного віку та вдачі, але всі готові стати хорошими друзями новим власникам. Познайомитись з песиками та написати заяву на прилаштування можна у Центрі адопції тварин на вул. Промисловій, 56. Пише tvoemisto.tv

Сніжок, 4 роки. Дуже скромний хлопець. Не усвідомлює, наскільки він гарний і солідний.

Бруно

Бруно, 4 роки. Спокійний, розумний собака. Метис вівчарки. Видно, що його любили і з ним спілкувалися – розуміє людську мову або, як мінімум, інтонацію.

Марі

Марі, 2 роки. Упевнена в собі, відкрита, весела і дуже жіночна дамочка.

Шуберт

Шуберт, 3 роки. Атлетичний, дужий, позитивний хлопець. Метис вівчарки. Це абсолютно соціалізований, слухняний собака. Любить життя, задоволений собою, впевнений, що знайде господаря.

Дора

Дора, 1 рік. Дуже хоче мати друзів, але не знає, як це зробити. Хвилюється і боїться підійти, а хвостом від радості розмахує у всі боки. Смішна і добра.

Джулька

Джулька, 6 років. Вона мала господаря, але він, на жаль, почав жити асоціально. А собачка дуже хороша. Ніжна, товстенька, душевна дівчинка. Зовсім домашня.

Джейк

Джейк, 1 рік. Сибірський хаскі. Мав на собі ошийник і, очевидно, господарів. Врівноважений, спокійний, але постійно переживає і хвилюється.

Верона

Верона, 4 роки. Дуже зворушлива собака. Не довіряє, не охоче йде на контакт, а від неї усе одно віє якоюсь любов’ю і теплом. Із нею працюватимуть кінологи.

Король

Король, 9 років. Відома у Львові особа. Нарешті він у нас. Прооперований, слухняний, вродливий.

Ріна

Ріна, 1 рік. Ця вухата малявка мала на собі ошийник, тож, можливо, її шукають. Гавкуча, бадьора. Постійно весела, бо думає, що потрапила у собачий пансіонат, де усі друзі.

сніжок

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/snizhok_korol_ta_ihni_druzi_shukayut_dim_10_sobak_z_lkp_lev_na_prylashtuvannya_foto_110492.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments