Понеділок, 19 Жовтня, 2020
додому Життя 10 речей, які ми частіше повинні повторювати собі

10 речей, які ми частіше повинні повторювати собі

життя прекрасне

1. Відмінний результат

Ми повинні поплескати себе по спині за те, що намагаємось досягти кожного дня і за те, якою людиною хочемо стати. Навіть якщо ми ще не досягли цієї мети, принаймні, ми заслуговуємо похвали час від часу.

2. Завжди знайдуться якісь труднощі на шляху і це нормально

Ми завжди будемо стикатися з перешкодами, але саме так ми дізнаємося куди рухатись і що потрібно уникати. Ніщо ніколи не буде так, як ми цього хочемо, але це не означає, що ми рухаємося в неправильному напрямку. Іноді зміна напряму веде в кращу сторону.

3. Життя – це не перегони

Ми не можемо продовжувати конкурувати з усіма, так ніби це перегони і нам потрібно прийти на фініш першим. Поки продовжуватимемо рухатися вперед ми повинні просто бігти настільки швидко, як можемо або настільки повільно, як можемо. Не потрібно бути стурбованим про перемогу. Життя – це не гонка.

4. Відчуйте страх і зробіть це в будь-якому випадку

Якщо ми перестаємо робити щось, тому що боїмося, ми багато не досягнемо. Страх – це частина нашого життя, і єдиний спосіб подолати його – просто йти вперед і робити те, що нас лякає – особливо, якщо це наблизить нас до життя, якого ми прагнемо.

5. Деякі люди не повинні залишатися в нашому житті

Ми зустрінемо багато людей, які не залишаться в нашому житті незалежно від того, наскільки ми цього прагнемо. Замість того, щоб намагатися з’ясувати, чому вони не можуть залишитися, прийміть це як належне. Можливо, життя прагне замінити їх кращими людьми, або вам просто потрібно побути одному деякий час.

6. Глибина вашого кохання сьогодні – це глибина вашої рани завтра

Перш ніж необачно закохуватись в людину і віддати їй своє серце, потрібно знати, чи вона дійсно заслуговує нашого болю і страждання, які можуть прийти пізніше. Деякі люди заслуговують страждання, а деякі ні. Ми повинні вибирати людину з розумом.

7. Ми не можемо вирішити всі наші проблеми, але ми можемо змінити наше мислення

Ми не можемо контролювати все, що відбувається з нами; ми можемо тільки контролювати те, як ми реагуємо на все. Якщо ми навчимось керувати нашим мисленням, ми зможемо впоратися з певними труднощами краще і зробимо наше життя трохи легшим.

8. Не залишайтесь на одному місці

Не залишайтесь на роботі, яку ви ненавидите, не одружуйтесь на тій людині, яку ви не любите, не дружіть з людьми, які принижують вас. Життя може бути чудовим, якщо ми самі не погоджуємося на речі, які заважають нашому щастю.

9. Час все лікує

Наша біль відійде, насправді, наші помилки будуть прощені, наші серця будуть зцілені і наш розум знайде спокій.

10. Ми ніколи не самотні

Ми ніколи не самотні в нашій боротьбі у житті. Завжди знайдуться люди, які хочуть бути поряд з нами і підтримують нас, люди, які щиро люблять нас. Іноді ми думаємо, що ми самотні, але це тільки наш розум обманює нас, думаючи, що життя важче, ніж повинно бути.

Джерело

Most Popular

На Львівщині повернули незаконно привласнену землю | Батяр

Прокуратура повернула у власність держави земельну ділянку площею 0,3503 га, вартість якої оцінюють в 1,106 мільйона гривень. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення прокуратури Львівщини. Суд...

Жахлива ДТП поблизу Львова, двоє людей померло | Батяр

В наслідок зіткнення трьох автомобілів, двоє людей померло, одна отримала тілесні ушкодження. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення ГУ ДСНС Львівщини. Повідомляється, що зіткнулося три автомобілі,...

У ДТП на Львівщині постраждало двоє дітей, та дорослих | Батяр

Двоє дорослих, а також двоє дітей постраждали у ДТП на Львівщині вчора, 18 жовтня. Про це БАТЯR дізнався з повідомлення Нацполіції. Мікроавтобус «Renault Trafic» перекинувся, від...

Голяка по вагоні, правоохоронці їх вивели з поїзда силою | Батяр

Сьогодні, 19 жовтня, дівчата напились й почали голяка бігати по вагону. Лише завдяки зусиллям поліції й працівникам Укрзалізниці їх вдалось вивести з потяга. Про це...

Recent Comments