Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Життя 10 ознак того, що дівчина хоче з Тобою переспати!

10 ознак того, що дівчина хоче з Тобою переспати!

Якщо ти являєшся профі у “цій” справі, мав багато стосунків,ти скоріш за все знаєш про ці ознаки, проте, якщо ти не надто досвідчений, тоді ці, на перший погляд, звичайні речі у поведінці дівчини відкриють тобі двері до зближення з нею.

1. Сексуальний погляд очі в очі.

Найбільш явним індикатором того, що дівчина тебе хоче є погляд. Якщо вона час від часу позирає на свої груди або довго дивиться на твої губи, то скоріш за все ти не просто друг чи знайомий.

2. Робить тобі компліменти.

В звичайних ситуаціях й компліменти будуть відповідними, але якщо ти заводиш дівчину, то вона відмічатиме такі речі, як сильні руки, м’язи грудей, добре розвинуті плечі, як джинси підкреслюють твої сідниці тощо.

3. Часто фліртує з тобою.

Для чоловіків флірт- звичайна річ, з дівчатами ж ситуація трішки інша, вони ніколи не фліртуватимуть, не вихвалятимуть хлопця, який їм не до вподоби. Тож якщо вона під час розмови часто робить тобі компліменти або підкреслює твої переваги, то будь впевненим- її до тебе так і тягне!

4. Ти лапатимеш її на тому, як вона поглядає на інтимні частини твого тіла.

Якщо ти злапав дівчину на такому, не будь дурнем і лапай свій шанс. У більшості випадків хлопці завжди готові до сексу, тому після того, як побачиш, що дівчина по-всякому тобі натякає на це, значить прийшов час переходити до дій.

5. Фізичний стан дівчини.

Без сумнівів основна ознака збудження у хлопців- це ерекція, у дівчини ж відсутні такі прояви, проте є декілька речей, що можуть допомогти виявити цей стан. Перш за все дівчина “мокріє” знизу, ще один індикатор- соски, коли вони стирчать незалежно від того холодно їй чи ні. Залишається запитання: як ти зможеш це побачити?- Тобі варто зробити лиш одне- не намагайся “віднайти” або “намацати” ці признаки, інакше ти можеш зазнати поразки через свою надмірну настирність.

6. Вона дивиться на тебе як та шматочок торта.

Те, як дівчина дивиться на тебе є ледь не основною ознакою її зацікавленості тобою. Іноді вона може навіть не слухати про що ти говориш, але продовжуватиме витріщатися на тебе доволі голодним поглядом.

7. Дотики.

Завести дівчину буває справді важко, але коли тобі це вдалось залишається тільки чекати. Не намагайся “затягнути” її у ліжко і вона сама проведе тебе до нього. Дівчина стане все більше і більше торкатись тебе, цим самим ніби граючись з тобою та даючи зелене світло на секс.

8. Твоя присутність змушує її почувати себе трішки незручно.

Деякі дівчата стають зніяковілими та невпевненими коли справа йде до сексу. Тому якщо біля тебе у неї виникає легеньке почуття дискомфорту, скоріш за все в глибині душі вона хоче інтиму з тобою, але соромиться у цьому зізнатись.

9. Вона намагатиметься покрасуватись перед тобою.

Це одна із найвиразніших та найточніших ознак того, що дівчина тебе хоче. Вона намагатиметься підкреслити свої найкращі природні якості нагинаючись, розпускаючи волосся, показуючи декольте або роблячи щось для того, щоб виразити свою сексуальність.

10. Пікантні теми.

Якщо через деякий час вашого спілкування розмови стають все відвертішими та пікантнішими, настав час переходити до дій. Також ти зауважиш її запитання на інтимні теми і зацікавленість вподобаннями у ліжку.

Most Popular

Recent Comments