Середа, 6 Липня, 2022
додому Життя Чиновницю оштрафували за поширення фейку про дезинфекцію Дрогобича з вертольотів

Чиновницю оштрафували за поширення фейку про дезинфекцію Дрогобича з вертольотів

Головну спеціалістку відділу молодіжної політики та спорту Дрогобицької міськради Ірину Юзефович оштрафували за поширення фейків про вертольоти з дезінфекцією. Неправдиву інформацію жінка опублікувала ще 16 березня на своїй сторінці у Facebook, а наступного дня видалила цей пост, запостивши натомість роз’яснення від СБУ, що це був фейк.

Сама Ірина Юзефович на судове засідання не з’явилася, надавши письмові пояснення, що поширення нею фейкової інформації не спричинило паніки серед населення і не спричинило порушення громадського порядку. Тому вона просила закрити цю справу за відсутності злочину.

Втім, суддя Дрогобицького міськрайонного суду Руслана Курус вирішила, що злочин все ж таки був і попри видалений допис є достатньо доказів вини чиновниці Дрогобицької мерії.

«Її вина повністю доведена наявними в матеріалах справи доказами, зокрема повідомленням СБУ, узагальнюючою довідкою про перевірку інформації про можливі неправомірні дії та письмовими поясненнями обвинуваченої, з яких вбачається, що близько 19:00 16 березня вона, перебуваючи вдома, з мобільного телефону поширила в стрічці новин неправдиву публікацію щодо розпилення з вертольотів ліків для дезінфекції, яка ж була видалена нею на наступний день», – йдеться в постанові суду.

фейкЇї вчинок кваліфікували за ст. 173-1 Кодексу про адмінпорушення (Поширення неправдивих чуток) і присудили доволі невеликий штраф – всього 170 грн. Окрім цього дрогобицька чиновниця має заплатити 420 грн судового збору. Ірина Юзефович також має ще можливість подати апеляцію на таке рішення суду.

На основі: https://zaxid.net/news/

Most Popular

Recent Comments